Zmiany w życiu i na blogu

Chociaż już prawie rok minął od ostatniego wpisu na moim blogu nie znaczy to, że już nic się tu nie będzie pojawiać.

Ten wpis piszę po to, aby trochę się usprawiedliwić, przedstawić zarówno moje spostrzeżenia jak i plany na przyszłość dotyczące bloga.

Przez ostatni rok dość intensywnie staram się rozwinąć swoją firmę InIT.biz Ltd. i pozyskać klientów. Spowodowało to mocne zmiany w mojej ścieżce kariery i rozwoju zawodowym. Przy okazji pochłonęło to (i nadal pochłania) niezliczone pokłady czasu, w związku z czym nie miałem za bardzo możliwości dodawać tutaj wpisów. Żeby za dużo nie pisać o sobie to myślę, że tyle wystarczy w formie usprawiedliwienia.

Drugim elementem, który chciałem opisać są ciekawe statystyki przeglądania mojego bloga. Otóż okazuje się, że pomimo typowo technicznego zabarwienia wchodzą tutaj głównie ludzie zainteresowani innymi tematami, z czego rekordy popularności podbija wpis o zwichnięciu stawu barkowo obojczykowego. Pisząc go wiedziałem, że uraz jest popularny, jednak nie spodziewałem się, że Polacy tak chętnie poszukują informacji o nim w Internecie.

W związku z powyższym podjąłem kilka decyzji, które dość mocno wpłyną na zawartość tego bloga.

Cel -> wpisy w kategorii Sport/zdrowie

Jako że:

  • niestety odniosłem w życiu dość pokaźną sumę urazów podobnych do wspomnianego zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego
  • jestem osobą, która stara się opierać leczenie tych urazów o wiedzę, a nie tylko zalecenia lekarzy i sięgam do źródeł anglojęzycznych
  • moja narzeczona jest fizjoterapeutą
  • widzę jak cenne mogą być dla ludzi materiały, które tutaj opublikuję

zdecydowałem się tworzyć kolejne wpisy na tym blogu głównie w kategorii Sport/Zdrowie.

Co z wpisami informatycznymi?

Statystyki z ostatniego roku są bezlitosne dla moich wpisów o sprawach technicznych. Jednakże nie znaczy to, że całkowicie mam zamiar przestać pisać takie wpisy. Po prostu postanowiłem, że wszystkie wpisy techniczne, które planowałem napisać tutaj wylądują na oficjalnym blogu mojej firmy. Myślę, że tamtędy będzie o wiele łatwiej trafić do osób zainteresowanych tematyką komputerów i informatyki.

Dodaj komentarz